solidne wsparcie

CZYM JEST SORS

SORS jest firmą rodzinną skupiającą już dwa pokolenia, powstałą jako odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby opolskiego rynku nieruchomości. W trakcie wielu rozmów z naszymi przyjaciółmi, klientami oraz między sobą dostrzegliśmy coraz większe rozwarstwienie pomiędzy ofertą istniejących na rynku biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a potrzebami rynku. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz kontaktach osobistych chcemy wprowadzić sposoby i metody stosowane z wielkim powodzeniem już od wielu lat na znacznie bardziej rozwiniętych rynkach Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.

Oferujemy indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Pomoc w formalno – prawnym przygotowaniu nieruchomości do bezpiecznego przeniesienia prawa własności. Zastosowanie metod Home Staging’u czyli profesjonalnej aranżacji wnętrz domów i mieszkań ułatwiającej i przyspieszającej proces sprzedaży. Przygotowanie i przeprowadzenie transakcji, pomoc we wszystkich formalnościach z pozyskaniem finansowania włącznie. Tworzymy także całkowite projekty sprzedaży nieruchomości: http://przymilej.pl

 

Czym jest SORS

 

Sors to także jeden z niewielu Rzymskich Bogów, który nie pojawił się w Mitologii Rzymskiej. Była o nim jednak mowa w wielu rzymskich historiach oraz jego wizerunek wybijany był na monetach.

Sors zapewniał Rzymianom bogactwo i szczęście. Tak samo jak my pragniemy zapewniać je naszym klientom.