solidne wsparcie

IWONA LANGERIwona Langer

Jej naczelną zasadą w biznesie jest dobro Klienta i poszukiwanie takich rozwiązań by efekty były długofalowe i obciążone jak najmniejszym ryzykiem. Doświadczenie nabyte w trakcie obsługi podmiotów gospodarczych oraz pracy w Trzecim sektorze powoduje ogromną swobodę w niesieniu pomocy w sprawach związanych z doborem optymalnej ścieżki postępowania. Posiada wykształcenie ekonomiczne - Psychologia i komunikacja w biznesie (licencjat) oraz z zarządzania –Zarządzanie w administracji publicznej (magisterskie), co w pełni pozwala na profesjonalne podejście do każdego Klienta.

tel. +48 668 111 058 
e-mail i.langer@sorsnieruchomosci.pl 

 

PRZEMYSŁAW LANGER Przemysław Langer

Wieloletni doświadczony specjalista w zakresie zarządzania finansami i projektami restrukturyzacyjnymi. Specjalista w zakresie pozyskiwania finansowania, IPO oraz fuzji i przejęć. Doskonały menadżer, doświadczony w zarządzaniu podległymi zespołami. Zaawansowany negocjator. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą, analiz oraz raportowania zarządczego. Dysponuje szeroką, praktyczną wiedzą z następujących dziedzin: służba zdrowia, energetyka zawodowa i wydobywcza w Polsce. Wiedzę praktyczną zdobywał pracując w firmie doradczej oraz zarówno w korporacjach polskich, jak i międzynarodowych. 

tel. +48 661 890 318 
e-mail p.langer@sorsnieruchomosci.pl

 

WOJCIECH LANGERWojciech Langer

Młody i ambitny człowiek. Dzięki długoletniej współpracy z wieloma organizacjami pozarządowymi o charakterze ogólnopolskim oraz pracy w roli menagera kilku dużych projektów jest osobą, na której można polegać za równo w sprawach prywatnych jak i biznesowych. Zdobyte doświadczenie z zakresu realizacji średnich i dużych przedsięwzięć, pozyskiwania finansowania oraz kierowania ludźmi ugruntowuje wykształcenie ekonomiczne oraz dalsze kształcenie w dziedzinie zarządzania (na studiach magisterskich oraz podyplomowych). Bezkompromisowe i nieschematyczne podejście do życia pozwala mu osiągać cele w szybki i skuteczny sposób.

tel. +48 795 381 111
e-mail w.langer@sorsnieruchomosci.pl