solidne wsparcie

NASZA IDEA DZIAŁANIA

SORS Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami, home staging’u, doradztwa biznesowego oraz szeroko pojętego pośrednictwa finansowego. Od początku funkcjonowania naszego biura kierujemy się ideą wprowadzenia na polski rynek nieruchomości najwyższych standardów obsługi klienta. Chcemy świadczyć nie tylko usługę pośrednictwa przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości, ale również usługi doradcze, prawnicze i marketingowe. Do każdej oferty podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wsparciem w jej promowaniu. Tworzymy także całkowite projekty sprzedaży nowych inwestycji i nieruchomości: http://przymilej.pl

Dlatego też, jako jedyni oferujemy naszym klientom współpracę w oparciu o umowę PREMIUM, w ramach której właściciel nieruchomości, dzięki zleceniu sprzedaży jedynie nam (spośród wszystkich pośredników), otrzymuje kompleksową obsługę sprzedaży i plan promocji:

  • pełnienie przez nas roli bezpośredniego przedstawiciela właściciela oferty;
  • oszczędność czasu oraz łatwa kontrola działań naszego biura przez właściciela;
  • odpowiedzialność za ofertę nieruchomości po stronie jednej osoby, zamiast wielu;
  • kontakt i wysyłanie oferty innym pośrednikom oraz prezentowanie jej ich klientom.

Swoje wynagrodzenie pobieramy wyłącznie od sprzedającego - kupujący nie płaci żadnych prowizji. Jednocześnie należymy do ogólnopolskiej akcji biur nieruchomości: #współracuję. Będąc jej członkiem gwarantujemy, że wszystkie nasze oferty udostępniane są innym agencjom nieruchomości.

Współracuję

Zapraszamy na stronę akcji: #współracuję

Solidne wsparcie” – oto nasze motto, każde zlecenie traktowane jest indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości podczas jego realizacji.

Osoby tworzące SORS Nieruchomości są wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie doradztwa biznesowego, realizacji inwestycji, strukturyzacji finansowania. Kierując się formułą „Solidnego wsparcia” dokładamy wszelkich starań, aby otaczać się wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin min. prawa, budownictwa i przez to stworzyć komfortowe dla Klientów warunki komunikacji i współpracy.

 SORS Opole

Zapewniamy kompleksową obsługę osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym.

Celem naszej pracy jest pomaganie w wyborze najlepszych rozwiązań, tym samym przyczyniamy się do osiągania przez naszych Klientów sukcesów na polu prywatnym oraz biznesowym. Wiąże się to z niesieniem pomocy w znalezieniu przez nich wymarzonego miejsca na Ziemi.

Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że wiemy jak ten sukces współtworzyć.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.
Iwona Langer